about us
ACİL KURUBUZ /
HAKKIMIZDA

Biz Güzel Dekorasyon olarak;
Bir işi kötü yapmaktansa yapmamayı prensip edinerek,çeyrek asıra yaklaşan mazisinde, ilk günden itibaren kendini, kaliteye adayan firmamız ,dinamik, tecrübeli, teknik ve dürüst kadrosuyla İnşaat sektörüne yaptığımız titiz katkılarımızdan ötürü büyük bir kıvanç duymaktayız.

Hizmetlerimize kullanım alanı soğutma ve dondurma, seracılık, su nötralizasyon, içecek endüstrisi, hammadde soğutması, Co2 gıda şoklaması, kuru buz ile temizlik olan sıkıştırılmış Co2 gazı (kuru buz) tedarik ve temizlik işlemleri uygulamasına 2016 yılında Avrupa yakasında tek olarak yurt dışından  getirdiğimiz son teknoloji makinelerimiz ve profesyonel eğitim almış ekibimiz ile başlamış bulunmaktayız.

Firmamız modern bir yönetim anlayışı ile yüksek ürün kalitesi, teslimat güvencesi, satış sonrası hizmet ve koşulsuz müşteri memnuniyetini birleştirerek kusursuz hizmet performansı sergileyen bir firmadır.

Hedefimiz müşterilerimize hizmet almak istedikleri anda bekletmeden aynı gün içerisinde işlemlerinin tamamlanmasını sağlamaktır.
Bu nitelikler paralelinde takdirinize sunacağımız kuru buz ve kuru buzla temizlik hizmetlerimizin karşılıklı iyi bir diyalogun başlangıcına vesile olmasını temenni ederiz.

Kuru buz satışı ve kuru buz ile temizleme taleplerinizi en iyi şekilde yerine getirebilmek için daima hizmetinizdeyiz.

guzel-dezenfekte-hakkımızda